Jak pragnęłam pilnie pieniędzy skorzystałam z kredytu pod zastaw

Od kilku lat miałam kłopoty pieniężne z powodu nie zwróconych długów mego zmarłego męża. Byłam zobowiązana te kredyty spłacić, jako że instytucje z sektora bankowego wymuszały to na mnie i co więcej doliczały dodatkowe opłaty. Bałam się, że nie będę w stanie sprostać temu wszystkiemu toteż poprosiłam o pomoc do bliskich. Na nieszczęście moja siostra z partnerem nie mogliby mi dać jakiekolwiek sumy, jako że byli zobowiązani do spłacania pożyczki. Nie wiedziałam w jaki sposób mam postąpić, bałam się, że zostanie poprowadzone w mej sytuacji postępowanie komornicze. Wtedy przyjaciółka mieszkająca obok stwierdziła, iż dostępne są pożyczki pod zastaw, które dostarczają różnorodne pożyczkowe instytucje. Nadmieniła również, iż duża część tych instytucji cechuje się znacznym zasobem wiedzy i kompetencją. Zdecydowałam, iż będę wnioskować o taki wariant pożyczki.

W internecie wyszukałam Inwestum

W trakcie wyszukiwania dobrej spółki pożyczkowej znalazłam portal grupy inwestycyjnej Safe House, jaka oferowała bardzo atrakcyjne możliwości spłaty pożyczki. Dowiedziałam się, iż jest to instytucja z wysoką jakością usług. Odszukałam informację, iż kwota pożyczki nie powinna wykraczać poza czterdzieści procent wartości mego domu i będę w stanie ubiegać się o zobowiązanie na pół do półtorej roku. Co więcej odkryłam również na tej podstronie http://inwestum.com.pl/wymagane-dokumenty/ warunki kredytowania. Miałam w obowiązku przygotować kilka papierów i co więcej zrobić fotografie domu. Realizowałam wszystkie opłaty bez opóźnień dlatego nie mogłam mieć żadnych długów, toteż nie obawiałam się, iż odmówią mi pożyczki. Porozmawiałam z doradcą klienta a potem zaoferowano mi spotkanie dzięki czemu przedstawiono mi niezbędne warunki udzielanych zobowiązań.

Zyskałam środki finansowe na półtorej roku

Dostałam 25 000 zł, jakie wydałam na zwrot debetów. Dzięki czemu nie musiałam już zwracać ponaplanowych stawek. Pieniądze miałam już po 24 h od czasu wysłania formularza o pożyczkę. Obecnie zwracam jedną stawkę co miesiąc, zaś jej całkowity nakład pieniężny to ok. dwóch procent. Spóła nie żądała na własność domu, dlatego mam możliwość bez nerwów tu przebywać. Jeżelibym posiadała problemy z uregulowaniem zobowiązania w określonym czasie będę miała możliwość odroczenia okresu na oddanie raty. Jestem szczęśliwa z pomocy od Safe House i będę w stanie zdecydowanie zarekomendować ją swym znajomym, gdyby okazali się być w trudnej kondycji finansowej