Brak wozu? Rozwiązaniem problemu – wynajem busów Katowice

Wybierasz się gdzieś z większą grupą znajomych, a nie chcecie brać paru aut? A może planujesz jakiekolwiek wydarzenie i potrzebujesz transportu dla znaczącego gościa? Dodatkowo pochodzisz z Katowic? Wynajem busów Katowice rozwiąże Twój problem.

Pojazdy przystosowane do Twoich wymogów

Nasza propozycja mieści pojazdy dla paru lub ewentualnie kilkunastu ludzi. Nasze samochody to pojazdy tak świetnych wytwórców jak Renault, Volkswagen czy Peugeot. Każdy z nich przechodzi typowe przeglądy, dzięki czemu masz pełne przekonanie, że wynajęty bus zapewni Tobie bądź Twoim gościom bezpieczną podróż.
Nie jesteś przekonany, jaki samochód będzie najlepszy? Skontaktuj się z oferowanym przez nas konsultantem, który podpowie Ci, jaki pojazd i opcja najmu będzie najkorzystniejsza. Prócz tego oszacujemy wydatki, jakie poniesiesz w związku z wynajmem.

Jak mogę dokonać rezerwacji i wynajmu busa?

W wypadku chęci pożyczenia jednego z naszych busów, możesz zrobić to osobiście w stworzonym przez nas biurze czy też skontaktować się z nami telefonicznie bądź mailowo i wyłonić samochód, który spełnia Twoje wymagania. Zarezerwowany bus będzie na Ciebie oczekiwał w dniu, w którym do nas przybędziesz. Na terenie Katowic pojazd jesteśmy w stanie również dostarczyć do Ciebie.

Pamiętaj, że do utworzenia umowy wynajmu będziemy potrzebować Twoich pism z aktualnymi danymi i przyjmowaną kartę kredytową. Jeśli jej nie posiadasz, opłatę za najem oraz depozyt opłacisz gotówką w momencie podpisywania umowy. Nie zapomnij, że powinieneś także mieć przy sobie prawo jazdy!

Zapewniamy dużą propozycję pojazdów dopasowanych do Twoich pragnień. Nasze busy zapewnią pewną oraz wygodną podróż w dowolne miejsce, również Tobie jak i Twoim bliskim.
Nie odnalazłeś na prowadzonej przez nas stronie informacji, których potrzebujesz? Zatelefonuj do stworzonego przez nas biura, a ochoczo odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.